0(224) 888 16 16

ÇOK BASİT - MADENCİLİK ALTYAPISI HALİ HAZIRDA KURULMUŞ DURUMDA VE ÇALIŞIYOR

ETHEREUM MADENCİLİĞİNE HEMEN BAŞLA

Hemen simdi sizde hesabınızı oluşturun, Ethereum bulut madencilik servisimizde ilk coin'lerinizi kazanmaya başlayabilirsiniz.

GİRİŞ yap kaydol

NEDEN EN KARLISI MYGBIT

Donanım üreticileriyle kurduğumuz müthiş ortaklıklar ve büyük ölçekli alışverişlerimiz sayesinde, kullandığımız teknolojiyi en iyi fiyatla satın alıyoruz. Yani, donanımı piyasa fiyatının altında satın alıyoruz.

devamı

MYGBIT YENİ BULUT MADENCİLİK SERVİSİNİ SUNMAKTAN MUTLULUK DUYAR.

Size anında bağlantı, sürekli erişim ve izleme, kullanması kolay bir arayüz, 7/24 kesintisiz çalışma ve günlük - aylık ödeme garantisi veriyoruz.

devamı

HİZMETLERİMİZ

Donanım

Miner arızası durumunda 7/24 anında müdahale edebilecek alanında uzman ve tecrübeli teknik ekip.

Anında Kurulum

Yatırımınızın ödemeleri günlük olarak, şahsınıza belirlenen cüzdanınıza yapılacaktır. Hemen Ethereum madenciliği platformumuzu deneyin!

Sözleşme

MyGBit A.Ş. olarak 24 ay kontrat süresi ile T.C. kanunlarına göre hazırlanan sözleşme ile yatırımlarınızı güvene alıyor.

DETAYLI İSTATİSLİKLER

Kazım (Mining faaliyeti) ile ilgili bilgileri gerçek zamanlı olarak herhangi bir noktadan, herhangi bir konumdan takip edin.

SABİT ÜCRETLER

Herhangi saklı bir ücret ya da komisyon olmadan her işlem sizin tarafınızdan görülebileceği şeffaf bir ortam.

Ödeme

Kazılan bütün kripto para tüm MyGBit kullanıcıları arasında sistemde sahip oldukları miner - sunucu adetine göre değişkenlik göstermektedir.

Neden En Karlısı MyGBit

Donanım üreticileriyle kurduğumuz müthiş ortaklıklar ve büyük ölçekli alışverişlerimiz sayesinde, kullandığımız teknolojiyi en iyi fiyatla satın alıyoruz. Yani, donanımı piyasa fiyatının altında satın alıyoruz. Bakım maliyetlerini düşündüğümüzde önem kazanan bir diğer husus da, madencilerin depolanması: Dünya çapında birkaç çiftliğimiz var ve her biri iki önemli kritere, elektrik tedarikinin ucuzluğuna ve soğutma ihtiyacı olmaması veya çok az olmasına göre seçildi.

devamı