0(224) 888 16 16

MyGBit kripto madencilik uzmanı ekibimiz tarafından size sunulan yeni bir bulut madencilik servisidir.

Ethereum madenciliği ekibimizin kökeni çeşitli bilimsel disiplinlerden gelmekle beraber, kripto para birimlerine ortak inancımız bizi bir araya getirdi. Dijital para birimlerinin gelecek olduğu inancındayız ve bu inancımızın bizi bu büyüyen kripto topluluğun bir parçası haline getirdiği için mutluyuz

Bizim vizyonumuz yaş, lokasyon, yatırım, teknik bilgi veya tecrübe gibi zorunluluklar olmadan tüm kullanıcıların erişebileceği bir madencilik hizmeti sağlamaktır. Müşterilerimizin kripto para madenciliği ile Ethereum kazanmaları için fırsat tanımak istiyoruz. Daha geniş bir ölçekte, madencilik servislerinin gelişimine katkı sağlamayı ve daha sonra hem para birim hem de ekonomik sistem olarak gelişen Ethereum'a katkı sağlamayı hedefliyoruz.

Bulut madencilik düşük ücretler, minimize risk ve masraf ile yüksek özelliklerde donanımın tedariğini, bakımını, konfigürasyonunu ve altyapı sistemlerini gerektiren geleneksel madencilik modelinin tam tersi olarak madenciliğe girmek için eşsiz bir seçenektir.

Madenciliğin çok karmaşık doğasından ve birçok dış faktöre (kazım zorluğu, teknik bilgi gereksinimi, donanımın arızalanması, Ethereum kur oranları, yarar maliyeti vs.) bağlı olmasından dolayı bireysel kazancı tahmin etmek imkansızdır. Net olan ise, Ethereum'un önümüzdeki yıllarda büyük ve önemli bir teknoloji olarak hayatımıza daha fazla dahil olacağıdır.

MyGBit servisleri hakkında ya da bulut ve kripto madencilik hakkında bilgi almak isterseniz, ekibimiz sizinle irtibata geçmekten memnun olacaktır. Bursa'da bulunan ofisimize bekleriz , ya da alternatif olarak telefon veya Skype üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.