0(224) 888 16 16

Donanım üreticileriyle kurduğumuz müthiş ortaklıklar ve büyük ölçekli alışverişlerimiz sayesinde, kullandığımız teknolojiyi en iyi fiyatla satın alıyoruz. Yani, donanımı piyasa fiyatının altında satın alıyoruz. Bakım maliyetlerini düşündüğümüzde önem kazanan bir diğer husus da, madencilerin depolanması, elektrik tedarikinin ucuzluğuna ve soğutma ihtiyacı olmaması veya çok az olmasına göre seçildi.

Kendi donanımınızı alıp kurmanın çok hoş geldiğini biliyoruz. Ancak bu iş teknik becerilere sahip, zorlu sorunları çözebilen ve karmaşık bir yapıyla para kazanmaktan çok karmaşık sorunlarını çözmekten zevk alan kişilere göredir. Çoğu kişi için bunlar can sıkıcı ve gereksiz zorluklardır ve çözümümüz tam da bu kişilere hitap ediyor. Daha basit bir deyişle, hizmetimiz daha düşük maliyetle daha iyi bir ethereum madenciliği deneyimi sunuyor.

Hesaplamalarına göre kendi kendilerine daha ucuz maliyetle madencilik yapabileceğini söyleyen çok kişi var. Ancak her zaman son tahlilde görülüyor ki belirtilenen maliyetler göz önüne bulundurulduğunda bir veya daha fazlasını hesaba katmayı unutmuşlar. Biz hesaplamalarımızı yaptık ve daha küçük ölçekte, evinizde kendi başınıza daha karlı bir şekilde çıkarmanızın imkansız olduğunu düşünüyoruz.